logo_sk
home novostavba drevo renovacie obklady kontakt
img_middle

Firma ÉPONTE
Sme spoločnosť, ktorá pod touto značkou figuruje ako nová, i keď naše skúsenosti a pôsobenie v stavebnom sektore majú dlhoročnú prax a tradíciu.

Za vznik značky ÉPONTE môže hlavne skutočnosť, že svoje regionálne aktivity v rámci Slovenska sme rozšírili aj za hranice a to prevažne do Francúzska či Veľkej Británie, kde máme za sebou už viaceré úspešné projekty.

Keďže nie sme firma, ktorá svoje aktivity škatuľkuje, poskytujeme naším klientom flexibilné spektrum služieb a vieme sa dokonale prispôsobiť požiadavkám zákazníkov.
Požiadavky od zákazníkov riešime vždy s dôrazom na finálny výsledok a perfektnú kvalitu.

V rámci našich služieb vám ponúkame individuálne poradenstvo a v prípade, že nemáte technicky či technologicky jasné čo treba pre splnenie vašich snov, sme pripravený vám odborne poradiť a naplniť vaše predstavy.
Vzhľadom k tomu, že neustále sledujeme vývoj technológií a materiálov na trhu, sme pripravený vám poradiť aj pri výbere či mieste nákupu materiálov. Vďaka našim skúsenostiam vieme realizovať tradičné stavebné postupy ale aj nové trendové technologické postupy.

Medzi naše priority okrem kvality patrí aj dodržiavanie dohodnutých termínov, vďaka ktorým si aj vy viete naplánovať vaše ďalšie naväzujúce aktivity. Neoddeliteľnou súčasťou doržiavania termínov a kvality je aj dodržanie dohodnutého financovania.

V neposlednom rade v rámci toho, že náš zákazník odchádza od nás s pocitom spokojnosti mu vieme poskytnúť aj ďalšiu starostlivosť o jeho nehnuteľnosť či záhradu.
 francais Slovensky English Deutsch